Tips en venn
Ditt navn:

Mottakers navn:

E-postadresse:





Hjemmeside Hafjell Alpinsenter: www.hafjell.no



Ny drømmesesong for Hafjell

Skisesongen 2003/2004 er historie. For Hafjell ble det en god sesong. Faktisk den beste i anleggets historie. Dette betyr en økning i heiskortomsetningen på ca. 8.5 % prosent fra året før. Det er imponerende tatt i betrakning at sesongenåpningen ble senere enn forventet, og at våren kommer fortere enn antatt.

Foran årets sesong hadde Hafjell mange spennende nyheter å by på. Moro er det å registrere at nyhetene har falt i smak. Lasse Kjus rennskole, i Kjusbakken har hatt stor etterspørsel fra dag en. Den nye skiutleien og den nye sportsforretningen er godt mottatt. Vi har fått flere serveringstilbud, og heisen på Ilseterura som ble åpnet like før påske har også fått en god mottakelse.

- Årets sesong ble strålende. Nå er vi allerede godt i gang med å tenke på neste år. Vi lover flere gode nyheter, og takker skifolket, og alle våre gode samarbeidspartnere for et godt og framgangsrikt år, forteller markedssjef Asgeir Linberg i Hafjell Alpinsenter.


Bilde fra toppen av Hafjell